Чоловіча піжама

Чоловічі піжамні штани сірого кольору із зав’язкою на талії

Піжамні штани з сірими відблисками дуже зручні в носінні. Еластичний пояс. Контрастний шнурок. Принт у верхній частині штанини. Прямі штани. Можна прати в пральній машині.

Ціна на момент огляду: 412 Грн

Чоловіча темно-синя довга піжама з приємної махрової тканини

Панове, у вашому гардеробі не вистачає якісних піжам, які ідеально підійдуть для холодних днів? Вам потрібна якісна піжама, яка послужить як чудовою моделлю, так і практичним одягом вдома? Тоді у вас є це тут. Це також може бути відповідним і практичним м’яким подарунком для партнера, сина, племінника тощо.

Ціна на момент огляду: 578 Грн

Чоловіча бавовняна піжама кольору хакі в сучасному дизайні

Чоловіча піжама Trendyol Printed виготовлена з приємної та якісної бавовни. Зручні та сучасні чоловічі піжами з принтом розроблені з короткими рукавами та довгими штанинами.

Ціна на момент огляду: 525 Грн

Основна функція кожної чоловічої піжами – забезпечити комфортний і безтурботний сон. Але само собою зрозуміло, що хтось віддає перевагу піжамі з теплих матеріалів, а хтось – з більш прохолодних і легких тканин. Тому важливо вибрати відповідний саме вам, або адаптувати його вибір до сезону. Вибір чоловічих піжам у наш час дійсно широкий, тому вибрати його легко кожному.

Найпопулярнішими є ті, що утворюють короткі шорти і футболку з коротким рукавом. Цей вид піжами підходить цілий рік, як і класичний піжамний комплект, що складається з брюк з довгими штанами і футболки з довшими рукавами. У холодну пору року рекомендуємо носити фланелеву піжаму або інші теплі матеріали, а влітку — піжаму зі 100% бавовни більш вільного крою і навіть з відкритим на шиї. Крім складу матеріалу, при виборі піжами ви також можете орієнтуватися на загальний дизайн і колірну концепцію.